D@D tech

Поради по внутрішній SEO оптимізації сайту своїми руками

Головна » Послуги » СЕО підтримка веб сайтів » Поради по внутрішній оптимізації сайту

  1. Потрібно визначитися із запитами, по яких Ви плануєте просувати сайт. (Спеціалізовані сервіси Google AdWords - https://adwords.google.com/ та Яндекс.Директ - http://direct.yandex.ru). Потрібно дуже ретельно добирати ключові запити, зважаючи на конкуренцію в темі запитів.;
  2. Потім пишуться релевантні сторінки, що підібрані відповідним запитам. Кожна сторінка оптимізується під 1-2 запити.;
  3. Ключові слова прописуються у тегові назви (якщо цього не зробити оптимізувати сторінку буде складно). Потім прописуються ключові слова в інші мета-теги: опис, ключові слова. З тега опису пошукові системи часто беруть сніпет - описову частину сайту при пошуковій видачі, яку потім бачать користувачі.;
  4. Ключові слова повинні бути у заголовках h1-h6, і тегах < strong > і < em >. Але не варто перебільшувати з ключовими словами, бо пошукова система може вашу статтю прийняти за спам. Щільність ключових слів можна перевірити в спеціалізованих програмах.
  5. Пропишіть атрибути alt і title у зображень. При відключенні перегляду зображень у браузері користувача атрибут alt буде виводитися і картинки будуть брати участь у результатах пошуку пошукових систем.
  6. Всі будь-які зовнішні посилання мають мати в атрибуті rel="nofollow", щоб не втрачалася "вага" сторінки.
  7. Навігація по сайту повинна бути реалізована через текстові посилання. Це зручніше для користувачів та більш зрощзуміло для пошукових систем.
  8. Глибина вкладень навігації сайту повинна бути оптимальною: 2-3 ступенева від головної. Це буде зручно для відвідувачів ресурсу, можливість якомога швидше дістатися до бажаного матеріалу. Пошуковики швидше проіндексують такий сайт.
  9. На сайті повинні бути такі розділи як: найпопулярніше і останні статті або новини. Це все допоможе затримати відвідувача на сайті. А, з часом, підніме поведінкові фактори.
  10. Оформлення сторінок повинно бути винесено в файл css (каскадні таблиці стилів). Це допоможе зменшити обсяг коду і прискорить час завантаження сторінок.

Крім того дуже важливо правильно вибирати тематику просування, користувачів, яким це буде цікаво, та мати технічно грамотну побудову програмного забезпечення сайту.

Акция - бесплатная диагностика оборудования или расходных материалов, консультация по оптимальному использованию и Поради по внутрішній оптимізації сайту в Киеве, при ремонте и(или) заправке у нас!В связи с COVID-19 мы НЕ РАБОТАЕМ! До восстановления работы осталось:
Теги:
 
Останні Новини
pisture