D@D tech

СЕО оптимізація своїми руками

Головна » Послуги » СЕО підтримка веб сайтів » СЕО оптимізація своїми руками

Що ж за такий страшний звір та SEO оптимізація сайту?

Існують багато способів сео оптимізації сайту, але один з ефективних методів просування сайту у пошукових системах є його популяризація засобами написання статей для форумів, блогів, дошок оголошень тощо. Пройдемося по основних моментах SEO оптимізації статтей для сайту, що оптимізується. Існують наступні етапи seo оптимізації сайту:

1. Підбір ключових слів для статтей у Яндексі.

Йдемо на сервіс статистики ключових слів Яндексу (wordstat.yandex.ru), та обираємо які ключові слова ми можемо використовувати у нашій статті. Так як ми не можемо собі дозволити високочастотні запити, будемо орієнтуватися на низькочастотні (скорочено ВЧ, НЧ запити). Після вибору ключових слів, враховуючи досвід Яндексу та напрямок просування нашого сайту, ми вписуємо їх вордстат і натискаємо кнопку Підібрати. Яндекс нам має відобразитися варіанти нашого словосполучення і похідні від нього, у відповідності до нашої тематики. Потім ми вибираємо такі, які можемо вставити за змістом до нашої статті з статистикою відвідувань на місяць від 50 до декількох сотень - це і являється нашим НЧ запитом. Потрібно мати терпіння і по цим ключовим словам у нас є шанс пробитися в топ Яндексу.

2. Правильно складений заголовок статті - це тег назви

Правильний SEO заголовок до статті повинен містити пару ключових слів і бути не більше 30 символів.

Приклад: Що ж за такий страшний звір та SEO оптимізація сайту? СЕО для чайників.

3. Вірно складений текст для тега опису

Необхідно вмістити у 160 символів суть статті з кількома ключовими словами. Наприклад, для цієї статті тег опису буде такою:

Приклад: У цій статті розглядається, як правильно SEO оптимізувати статтю у блозі. Теги назва, ключові слова, опис.

4. Правильно побудовані посилання всередині статті

Для кращої  (щодо SEO) оптимізації статей потрібно налаштований ЧПУ (людино-зрозумілі URL) у системі управління контентом (наприклад вордпресс, джумла тощо). Внаслідок цього, при написанні статей формуються ось такі посилання:

di-di.kiev.ua/?id=52

Правильні SEO посилання виглядають так:

di-di.kiev.ua/seo-optimization-your-site (приклад в англійській транскрипції, в українській та російській транскрипції потрібно використовувати транслітерацію - заміну українських та російських букв, латинськими).

Найкраще це зробити відразу після створення блогу, так як якщо у вас уже є статті і ви переналаштувати систему управління контентом, лінки всіх статей зіпсуються, треба буде налаштовувати редирект.

Приклади налаштування систем управління контентом є в технічній документації до кожної системи управління контентом.

5. У розділах статей повинні використовуватися теги <h3>, <h4>, <h5>, <h6>

Дані теги, крім позитивного сприйняття статті, дають сигнал пошуковим системам про важливість даного заголовку, але потрібно не перенаситити текст умовними позначеннями, а то він буде виглядати як опудало :).

Кілька корисних порад щодо SEO оптимізації тексту

  1. Ключові слова корисно виділяти жирним шрифтом, поміщати в теги h2, h3;
  2. Ключових слів повинно бути не більше 10 на статтю;
  3. Стаття не повинна бути дуже довгою;
  4. Стаття повинна мати зміст у відповідності до теми;
  5. Картинки до статей повинні знаходитися на своєму хості;
  6. Назви файлів зображень повинні іменуватися у відповідності з СЕО правилами (приклад: seo-optimization.png); 
  7. Необхідне заповнення тегів alt і title зображення;
  8. Потрібно ставити на зображення водяний знак.

У Вас компанія, організація, маленька фірма? Вибирайте доцільне просування сайту для бізнесу від професіоналів, саме від них залежить успішність вашого бізнесу в усесвітній павутині з мільйонами її користувачів.

А крім того можете звернутись до нас з питань СЕО-оптимізації сайту, ми завжди допоможемо!

Акция - бесплатная диагностика оборудования или расходных материалов, консультация по оптимальному использованию и СЕО оптимізація своїми руками в Киеве, при ремонте и(или) заправке у нас!В связи с COVID-19 мы НЕ РАБОТАЕМ! До восстановления работы осталось:
Теги:
 
Останні Новини
pisture